Spływy specjalne

12Weekendowe spływy specjalne odbywają się według sprawdzonej formuły naszych klasycznych weekendówek.  W zależności od tematu, program bywa wzbogacony o niestandardowe elementy dedykowane konkretnym grupom. Podstawowa różnica polega na adresatach oferty. Naszą intencją jest zaproszenie w wybranych terminach ludzi dzielących wspólne zainteresowania lub mających specjalne potrzeby; na przykład rodziny z dziećmi.

W sezonie 2019 nasza oferta spływu rodzinnego Czarną Nidą zdecydowanie różni się od trasy zwykłej weekendowej Czarnej Nidy – trasa jest krótsza, a biwak stacjonarny. Zapraszamy!

Dla rodzin z dziećmi ->Czarna Nida 19-21 lipca 2019

Spływy weekendowe nie wymagają brania urlopu, w piątek można się stawić nad rzeką o dowolnej porze. Większość uczestników przyjeżdża wieczorem, po pracy. Wtedy również pojawia się nasza kadra i nasz sprzęt. Płyniemy w sobotę i niedzielę, bagaże jadą brzegiem do następnego biwaku (wyjątkiem jest spływ rodzinny, gdzie biwak ma charakter stacjonarny). Rozbijamy namioty, rozpalamy ognisko i cieszymy się wypoczynkiem na łonie natury.

Dla dorosłych kajakarzy-> Biała Nida 19-21 lipca 2019

Niezmotoryzowanym oferujemy możliwość podwiezienia z dworca PKP lub PKS w Jędrzejowie. Wymaga to jednak ustalenia z trzydniowym wyprzedzeniem i dostosowania się do zaproponowanej przez nas godziny.

Nasze weekendowe spływy kajakowe są zorganizowanymi imprezami turystycznymi. Na taką kajakową wycieczkę można przyjechać samemu lub z grupą znajomych. Jesteśmy BIUREM PODRÓŻY, czyli mamy wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki pod nr 5251, a także gwarancję ubezpieczeniową AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji.

 

Wybierz temat i trasę spływu specjalnego:

The nearest dates

BOOK NOW - the number of people we can take on each trip is strictly limited
No trips available
Fundusze UE