Nasza ekipa

Bezpieczeństwo głupcze, bezpieczeństwo- powtarzamy sobie każdego dnia. Stąd wielka waga jaką przykładamy do doboru kadry. Każdy członek naszej ekipy to wykwalifikowany instruktor, często członek jednego ze studenckich klubów kajakowych a przede wszystkim bardzo doświadczony kajakarz. Nie chwalimy się, że organizujemy spływy kajakowe zgodnie z obowiązującym prawem, bo to jest oczywiste. Organizujemy je zgodnie z dobrą wodniacką praktyką, którą poznawaliśmy przez długie lata na kursach, wyjazdach szkoleniowych, spływach klubowych i dziesiątkach prywatnych spływów w Polsce i Europie.

Praca w Kajakiem.pl

Od kilkunastu lat tworzymy ekipę kajakiem.pl. Na naszych spływach spotkać można, między innymi:

Anita

Anita

Szef wszystkich szefów, specjalistka od finansów i prawa pracy.
W kajakiem.pl nadzoruje księgowość, kadry i IT. Ocean spokoju i cierpliwości.

Łukasz

Łukasz

Instruktor Rekreacji Ruchowej spec. Kajaki, główny logistyk, mąż szefowej.
Próbuje zajmować się wszystkim na raz. Pewnie dlatego jest mniej cierpliwy niż żona, szczególnie pod koniec sezonu.

Mati

Mati

Instruktor Rekreacji Ruchowej spec. Kajaki, dyrektor ds. transportu, główny kierowca kajakiem.pl Off Road Team.
Uważa, że hamburger to podstawa zbilansowanej diety.

Macio

Macio

Instruktor Rekreacji Ruchowej spec. Kajaki. Instruktor Survivalu, Taternik Jaskiniowy, Ratownik GOPR, Przewodnik, Pilot Wycieczek, wirtuoz jazzowej perkusji, amator kebabów i pierogów z mięsem. W koszulce kajakiem.pl zdobywa nawet szczyty Kaukazu.
Uwaga dziewczyny - lubi długie, romantyczne spacery.

Papuga

Papuga

Instruktor Rekreacji Ruchowej spec. Kajaki. Instruktor PZKaj. Instruktor Nordic Walking.
Była prezes AKTK Bystrze. Fruwa i skrzeczy. Żyje z polotem, bawi się z łoskotem.
Miłośniczka kin studyjnych oraz szeroko pojętej kultury czeskiej, italskiej i hiszpańskiej. Amatorka tańca, gór i śledzi.

Jacek

Jacek

Instruktor Rekreacji Ruchowej spec. Kajaki, Instruktor ZHP.
Lubi strzelać na strzelnicy i przerzucać żelastwo na siłowni. Ognisko rozpali nawet pod wodą. Miłośnik kotów.

Joseph

Joseph

Wychowanek AKTK Bystrze, Przewodnik Kajakowy PTTK, Instruktor Kajakarstwa PZKaj, wychowawca kolonijny, członek kadry Drawy Szkoleniowej.
Entuzjasta gór, jazdy na rowerze, muzyki rockowej, literatury faktu i… mechaniki precyzyjnej. Po trzecim piwie zaczyna śpiewać, po ósmym tańczyć, po dwunastym już nie przeszkadza.

Rosomak

Rosomak

Instruktor Rekreacji Ruchowej spec. Kajaki, Przodownik Turystyki Kajakowej PTTK, Instruktor Kajakarstwa PZKaj. Ukończyła kurs w Bystrzu oraz Drawę Szkoleniową.
Gdy nie wiosłuje naucza angielskiego lub włóczy się po lesie, biega na nartach i relaksuje się przy grach planszowych. Lubi teatr oraz towarzystwo mężczyzn; najlepiej w mundurach.

Skorup

Skorup

Pływa od kilkunastu lat, z AKTK Bystrze i WAKK Habazie. Przygodę z kajakami rozpoczął w 1998r, z kajakiem.pl związany od 2008 roku. Jeśli uważasz, że głośni i napastliwi są udręką dla ducha, stateczny i opanowany instruktor Skorup ukoi twoje nerwy jedną wyważoną uwagą. Byle nie wcześnie rano, bo wtedy śpi.

Wasyl

Wasyl

Instruktor Rekreacji Ruchowej spec. Kajaki, były prezes AKTK Bystrze, sędzia zawodów kajakowych, uczestnik niezliczonych wyjazdów na rzeki nizinne i górskie.
Etatowy gitarzysta na każdym ognisku, uwielbiany przez panie i dzieci. Lekkie ADHD przydaje mu szczególnego uroku.

Kowal

Kowal

Instruktor Rekreacji Ruchowej spec. Kajaki. Instruktor PZKaj. Przewodnik Kajakowy PTTK. Były prezes AKTK Bystrze.
Prywatnie interesuje się filozofią. Jak ma czas to siedzi i myśli jak nie ma czasu to tylko siedzi. Największy sukces: udało mu się potwierdzić, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.

Jędrek

Jędrek

W kajaku widywany od 1999; u nas od 2007. Instruktor kajakarstwa. Zainteresowania: góry, muzyka i motoryzacja z akcentem na motocykle.
Kiedy bierze do ręki gitarę robi się czarodziejsko.

Moskit

Moskit

Kajaki to jedna z wielu jego aktywności na świeżym powietrzu. Zajmuje się również wspinaczką i żeglowaniem. Statystycy sportowi odnotowali również jego trzecie miejsce w konkursie rzutu granatem na obozie PO. Jego trzecie oko to GoPro :)
Jako amator ostrego jedzenia sypie pieprz nawet do zupy mlecznej.

Jasiek

Jasiek

Zwolennik każdej aktywności na wolnym powietrzu. Miłośnik ultramaratonów. Z Kajakiem.pl związany od 2008. Największa deklarowana słabość: ptasie mleczko.

Grzesiek

Grzesiek

Człowiek z sercem na ręce- niezwykle pomocny i uczynny. Zapalony wędkarz. Za bajtla mieszkał w Katowicach i pamięta jeszcze trochę ślunsko godke. Fest gryfny karlus!

Mateusz

Mateusz

Z racji ponadprzeciętnej krzepy zwany Turem. Bezkonkurencyjny zwycięzca Zawodów W Ładowaniu Przyczep Kajakowych Na Czas. Kompetentny, opanowany, cierpliwy. Najczęściej obsługuje spływy od strony lądu.

Dawid

Dawid

Człowiek licznych aktywności zawodowych. W kajakiem.pl kierowca. Wolny czas dzieli na motocross, wędkarstwo karpiowe i caravaning. Kochający mąż i ojciec.

Kuba

Kuba

Kajakami pływa od 6 roku życia, również sportowo na warszawskim AWF. Instruktor tenisa ziemnego. Były żołnierz zawodowy, który nauczył się skakać ze spadochronem i zabijać saperką, by odkryć że jest… pacyfistą. O sobie mówi: "człowiek, który gapił się na kozy".

Ty?

Ty?

To miejsce zostawiliśmy na TWOJE zdjęcie. Dołącz do najlepszych.

Fundusze UE