BLOG

O nas

/ 0 komentarzy / w Kajakiem.pl
O nas

Kajakami pływamy od dziecka, od kilkunastu lat zajmujemy się profesjonalną organizacją spływów kajakowych. Połączyło nas zamiłowanie do wodniackiej włóczęgi. Część z nas szlify zdobywała w klubach kajakowych w Krakowie i Warszawie, inni związani byli z PTTK, są też tacy, którzy przygodę z wodą rozpoczęli na radzieckich pontonach i tratwach własnej konstrukcji. Szereg odbytych spływów kajakowych zaowocował pytaniem: dlaczego nie podzielić się radością pływania z innymi? Postanowiliśmy pokazać, że rzeki, którymi od lat pływaliśmy są równie ciekawe jak najpopularniejsze szlaki kajakowe na północy Polski. W ten sposób, łącząc hobby z pracą, kolejny już sezon proponujemy udział w kajakowej przygodzie.

Dlaczego nasze spływy są wyjątkowe?

Przede wszystkim dlatego, że robimy je z sercem. Naprawdę staramy się, żeby wszyscy byli zadowoleni. Na naszych rzekach nie ma tysięcy kajaków, a zatłoczony szlak i biwak nie psuje atmosfery spływu kajakowego. Według naszej wiedzy jesteśmy jedyną firmą organizującą nizinne spływy w takiej formule w tej części Polski. Jeśli na przykład planujesz wypad weekendowy, na południu kraju nie znajdziesz podobnej oferty. Staranny dobór kadry, przemyślany program, gwarancja legalności naszych działań dopełniają obrazu. Przyjedź i dobrze się baw, my zadbamy o resztę.

Ex lege

Od samego początku stawialiśmy na absolutną zgodność naszych działań z obowiązującym prawem. Posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki, gwarancję ubezpieczeniową na rzecz klientów, oficjalnie zatrudniamy wszystkich pracowników. W naszych umowach nie ma klauzul zabronionych. Żadna z kontrolujących nas instytucji nigdy nie dopatrzyła się najmniejszych uchybień.

Sprzęt

Stale modernizujemy naszą flotę kajakową i tabor samochodowy. Kupujemy tylko sprawdzone polietylenowe kajaki i kanadyjki. Regularnie wymieniamy kamizelki asekuracyjne. W tym momencie dysponujemy 250 kajakami i kanadyjkami oraz 16 samochodami z przyczepami. Sukcesywnie rozwijamy też sieć własnych biwaków, starając się zapewnić naszym gościom maksimum kameralności.

Jesteśmy firmą z gigantycznym doświadczeniem, zatrudniającą najlepszą kadrę. Przechwalamy się? Sprawdź nas!

Fundusze UE