Spływy firmowe

15Chcesz zintegrować swoich pracowników? Rozruszać ich? Sprawić frajdę?

Chcesz zorganizować imprezę dla swoich klientów?

Szukasz atrakcyjnego dodatku do szkolenia, seminarium, konferencji?

Spływy integracyjne to oferta skierowana do firm i instytucji. Ich programy przygotowujemy na indywidualne zamówienie, po uzyskaniu informacji na temat oczekiwań klienta, wielkości grupy (min.20 osób), wieku uczestników, planowanego czasu płynięcia, dodatkowych atrakcji itd.

Spływ kajakowy to doskonały sposób na urozmaicenie firmowego wyjazdu, szkolenia. Może być też świetnym prezentem dla pracowników lub klientów Państwa firmy. Imprezy na wodzie doskonale nadają się do integrowania grupy, gdyż poza elementami rywalizacji, kładą duży nacisk na współpracę i wzajemną pomoc.

Zapraszamy też młodzież ze szkół. Spływ kajakowy może być ciekawym elementem wycieczki szkolnej. W przypadku grup szkolnych rekomendowany przez nas minimalny wiek uczestników to 16 lat.

Obsługiwane przez nas rzeki: Biała Nida, Czarna Nida, Nida, Pilica, Wierna Rzeka, Lubrzanka, Wisła.

Siedziba i główna baza naszej firmy znajduje się w województwie świętokrzyskim.

 

Dlaczego warto wybrać się na spływ kajakowy z nami?

  • nasze rzeki niczym nie ustępują urodą najbardziej popularnym kajakowym szlakom a mają nad nimi tę przewagę, że nie są zatłoczone tysiącami kajaków , na większości biwaków nocują tylko nasze grupy
  • z Krakowa czy Śląska jest do nas kilkakrotnie bliżej niż np. do Augustowa, a na południu Polski to jedyna taka oferta
  • dysponujemy dużą flotą nowoczesnych kajaków oraz 16 samochodami z przyczepami co oznacza, że nasza logistyka jest najprawdopodobniej najlepsza w Polsce
  • posiadamy sieć własnych pól biwakowych
  • nie zatrudniamy przypadkowych ludzi, nasza kadra zęby zjadła na prowadzeniu spływów kajakowych
  • to co nas wyróżnia to wiedza i kilkunastoletnie doświadczenie
  • sami jesteśmy kajakarzami, więc to, co robimy, robimy dobrze, bo z sercem
  • działamy legalnie, posiadamy wszystkie potrzebne zezwolenia i uprawnienia w tym:

– wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych numer zaświadczenia 86/10, organ wpisujący Marszałek Województwa Świętokrzyskiego

– gwarancję ubezpieczeniową AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji

PRZYGODA-ZABAWA-INTEGRACJA

Proponowane warianty spływów

01wariant

Spływ kajakowy na zamówienie

W tym wariancie imprezę przygotowujemy zawsze pod indywidualne zamówienie. Organizujemy spływy firmowe na dowolnym fragmencie rzeki i z dowolnym programem – dla grup minimum 20 osobowych. Dobierając trasę i program kierujemy się preferencjami klienta, profilem i liczebnością grupy, założonym czasem. Przygotowując ofertę bierzemy również pod uwagę wiek uczestników, doświadczenie wodniackie, możliwości kondycyjne, oczekiwania itd.

W tym wariancie gwarantujemy między innymi: kompletny sprzęt, również biwakowy, logistykę, parking, profesjonalne szkolenie kajakowe, ubezpieczenie NNW, turystyczną gwarancję ubezpieczeniową, opiekę doświadczonej kadry na wodzie, własne biwaki i wiele innych. Za tak przeprowadzony spływ bierzemy pełną odpowiedzialność. Za organizację spływu kajakowego wystawiamy fakturę VAT-marża.

logo-orange

02wariant

Udział w spływie zorganizowanym

Proponujemy wykupienie miejsc na dowolnym spływie z naszej stałej oferty spływów zorganizowanych. Każdy spływ odbywa się według konkretnego programu, na ustalonej trasie, ze stałym pakietem świadczeń. Pływamy na czterech rzekach, zgodnie z aktualnym kalendarzem. Można wykupić dowolną liczbę miejsc na wybranym spływie, pozostałe miejsca będą dostępne dla klientów indywidualnych.

Spływy weekendowe na wyłączność są możliwe tylko dla dużych grup, minimum 40 osób.

Jako, że jest to typowa działalność biura podróży wystawiając fakturę zobligowani jesteśmy stosować procedurę marży dla biur podróży.

logo-orange

03wariant

Indywidualny wynajem kajaków

Wersja low-cost. Podstawową usługą jest wypożyczenie i transport kajaków na dowolny fragment rzeki. Oczywiście pomożemy w zaplanowaniu spływu  i  dobraniu odpowiedniej trasy. Wariant podstawowy możemy też uzupełnić o dodatkowe usługi na przykład organizację ogniska.

W przypadku wynajmu kajaków wystarczy nam informacja ile dwuosobowych kajaków chcą Państwo zarezerwować – szczegóły dotyczące minimalnych ilości i kosztów transportu w zakładce wypożyczalnia.

W przypadku wynajmu kajaków nie występujemy formalnie w roli organizatora imprezy turystycznej, więc płyną Państwo bez naszej asysty. Na usługę wypożyczenia kajaków wystawiamy zwykłą fakturę VAT.

Cennik

Pamiętaj! Firmy nieznajdujące się w rejestrze organizatorów turystyki mogą tylko wynajmować kajaki. Zgodnie z prawem nie mogą organizować spływów kajakowym i wystawiać za nie faktur.

Ceny kalkulujemy indywidualnie.

W zapytaniu ofertowym prosimy o podanie jak największej ilości informacji: oczekiwany zakres naszych usług oraz liczbę osób, termin, lokalizację, oczekiwany standard noclegów, wiek uczestników, ognisko, własny autokar, oczekiwane dodatkowe atrakcje itd.

Dotychczas z naszych usług korzystali między innymi:

Fundusze UE