Spływy firmowe

15Chcesz zintegrować swoich pracowników? Rozruszać ich? Sprawić frajdę?

Chcesz zorganizować imprezę dla swoich klientów?

Szukasz atrakcyjnego dodatku do szkolenia, seminarium, konferencji?

Spływ kajakowy to doskonały sposób na urozmaicenie firmowego wyjazdu, szkolenia. Może być też świetnym prezentem dla pracowników lub klientów Państwa firmy. Imprezy na wodzie doskonale nadają się do integrowania grupy, gdyż poza elementami rywalizacji, kładą duży nacisk na współpracę i wzajemną pomoc.

Zapraszamy też młodzież ze szkół. Spływ kajakowy może być ciekawym elementem wycieczki szkolnej. W przypadku grup szkolnych rekomendowany przez nas minimalny wiek uczestników to 16 lat.

Obsługiwane przez nas rzeki: Biała Nida, Czarna Nida, Nida, Pilica.

Siedziba i główna baza naszej firmy znajduje się w województwie świętokrzyskim.

 

Dlaczego warto wybrać się na spływ kajakowy z nami?

  • nasze rzeki niczym nie ustępują urodą najbardziej popularnym kajakowym szlakom północnej Polski
  • z Krakowa czy Śląska jest do nas znacznie bliżej niż np. do Augustowa
  • dysponujemy dużą flotą nowoczesnych kajaków oraz 16 samochodami z przyczepami co oznacza, że nasza logistyka jest najprawdopodobniej najlepsza w Polsce
  • posiadamy sieć własnych pól biwakowych
  • to co nas wyróżnia to wiedza i blisko dwudziestoletnie doświadczenie
  • sami jesteśmy kajakarzami, więc to, co robimy, robimy dobrze, bo z sercem

 

PRZYGODA-ZABAWA-INTEGRACJA

Proponowane warianty spływów

01wariant

Spływ jednodniowy Nidą

Szczególnie polecamy nasz spływ jednodniowy zgonie z ofertą 

Łatwa, rekreacyjna trasa na około 4-5godz. spokojnego płynięcia. Miejsce startu i zakończenia to nasz teren gdzie można dojechać autokarem lub pozostawić samochody osobowe.

Miejsce startu zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie trasy S7, co oznacza prosty i szybki dojazd z Krakowa czy Warszawy. Po drodze mijamy fortalicję w Sobkowie, gdzie zwykle można wejść na spacer lub zaplanować przerwę kawową.

W tym wariancie otrzymujecie Państwo przemyślany pakiet zawierający m.in. przygotowany do wodowania sprzęt, worki wodoodporne, parking, transfer kierowców, odbiór śmieci oraz komplet informacji Co zabrać i Jak się przygotować?

02wariant

Indywidualny wynajem kajaków

Wersja low-cost. Podstawową usługą jest wypożyczenie kajaków na dowolną liczbę dni i ich transport w dowolne miejsce Oczywiście pomożemy w zaplanowaniu spływu  i  dobraniu odpowiedniej trasy.

Szczegóły dotyczące oferowane sprzętu, szacowanych kosztów transportu i inne informacje znajdują się w wypożyczalni.

 

03wariant

Spływ dwudniowy-pakiet z wożeniem bagaży

W tym wariancie oferujemy wynajem kajaków wraz z przemyślanym pakietem dodatkowych usług. Oferta skonstruowana jest tak by maksymalnie ułatwić Państwu spędzenie czasu na wodzie i zawiera m.in. przygotowanie biwaków, transport bagaży brzegiem, organizację ognisk, realizację zakupów, odbiór śmieci, zapewnienie kuchenek, stołów i  ław turystycznych.

Po więcej szczegółów i przykładowy program zapraszamy tutaj.

 

Cennik

Spływy jednodniowe w ogólnodostępnych terminach są wyceniane wg cen podanych w terminarzu w zakładce spływy jednodniowe.

Spływy w innej formule lub w innych terminach kalkulujemy indywidualnie.

W zapytaniu ofertowym prosimy o podanie jak największej ilości informacji: oczekiwany zakres naszych usług oraz liczbę osób, termin, lokalizację, wiek uczestników, sposób dojazdu autokar/samochody osobowe, itd.

Dotychczas z naszych usług korzystali między innymi:

Fundusze UE