BLOG

Strona www.kajakiem.pl

/ 0 komentarzy / w Kajakiem.pl
Strona www.kajakiem.pl

U progu dwunastego sezonu udostępniamy Państwu nową odsłonę naszej strony internetowej.

Jest ona efektem kilkumiesięcznej pracy wielu osób. Mamy nadzieję, że zarówno stali jak i nowi klienci szybko znajdą potrzebne im informacje. Oferta i treść została wzbogacona o kilka dodatkowych elementów, ale w zasadach realizacji np. spływów weekendowych czy wynajmu kajaków nie ma żadnych istotnych różnic. Dodatkowo, żeby wszystkie potrzebne do odbycia spływu informacje były w zasięgu kliknięcia myszką, zintegrowaliśmy ze stroną nasz blog prowadzony wcześniej pod adresem www.poradnik-kajakowy.pl.

Najbardziej widoczna zmiana to nowy układ treści i grafika strony. Tutaj dużą rolę odgrywają zdjęcia, które w części pochodzą z naszych zbiorów, a w części są udostępnione przez uczestników spływów. Szczególne podziękowania za udostępnienie zdjęć składamy dla: Dariusza Wójcika, Jarosława Lecha (www, fb, IG), Agnieszki Saramak.

Nie sposób wymienić wszystkich autorów zdjęć, jednak jest to dobry moment by podziękować za zdjęcia również naszej kadrze: Moskitowi, Rosomakowi, Szmiglowi, Papudze, Jackowi, Kowalowi.

Jednocześnie przypominamy, że strona www.kajakiem.pl jest chroniona prawami autorskimi i kopiowanie treści jest dozwolone tylko i wyłącznie na własny użytek, natomiast wszelkie udostępnianie skopiowanych treści lub grafiki albo użycie ich do celów komercyjnych bez zgody P.T.Kajakiem.pl jest zabronione i będzie ścigane sądownie.

 

Wraz ze stroną odświeżyliśmy też logo:

evolutionlogo_blog

Poniżej trochę wspomnień z archiwów naszej strony www:

evolutionwww_blog

O układ treści, funkcjonalność i wygląd całości zadbali profesjonaliści z Agencji reklamowej BRANDMAN. Dziękujemy.

Strona była testowana przed udostępnieniem, jednak w początkowym okresie mogą pojawić się jeszcze jakieś drobne problemy techniczne – prosimy o wyrozumiałość.

Jeżeli nie możesz czegoś znaleźć, albo odkryłeś błąd podziel się z nami swoimi uwagami. Dziękujemy

Fundusze UE