BLOG

Poszukiwany, poszukiwana – praca w Kajakiem.pl

/ 0 komentarzy / w Kajakiem.pl
Poszukiwany, poszukiwana – praca w Kajakiem.pl

Aktualizacja z 24.02.2022 – nie prowadzimy już spływów zorganizowanych i nie poszukujemy instruktorów, chętnych do obsługi naziemnej nadal zapraszamy 🙂

Są pewnie lżejsze od naszych wiosła i dokładniejsze mapy. Niektórzy uznają, że w Toskanii słońce zachodzi bardziej malowniczo niż na Ponidziu. Możliwe…, ale taką Ekipą jak nasza, nie może pochwalić się żadna firma kajakowa na świecie. Powiedzieć o niej, że to dobrzy kajakarze to nic nie powiedzieć. Papuga, Rosomak, Wasyl, Kowal i wielu, wielu innych, od kilkunastu lat tworzą Ekipę Kajakiem.pl. Dzieląc się swoją wiedzą, umiejętnościami, doświadczeniem, pasją współtworzą wzorzec rekreacyjnego pływania kajakiem. Zapewniają poczucie bezpieczeństwa, uczą właściwych zachowań na wodzie i ogarniają cały przebieg imprezy. Dają radość z pływania i biwakowania. Bycia razem nad rzeką. Ta niemal idealna generacja Ojców Założycieli z czasem musi doczekać się jednak swoich następców..

Jeśli chcesz dołączyć do najlepszych, czekamy na Twój akces.

Od potencjalnych instruktorów oczekujemy:

  • bardzo dobrej umiejętności pływania kajakiem
  • znajomości technik ratownictwa kajakowego
  • wiedzy z zakresu metodyki prowadzenia spływów
  • umiejętności przeprowadzenia szkolenia/odprawy
  • panowania nad grupą, szczególnie w sytuacjach kryzysowych
  • otwartości na świat i ludzi, również przy wieczornych ogniskach

 

ekipa- rece1Zła wiadomość jest taka, że bez względu na to iloma certyfikatami możesz się wylegitymować nie dostaniesz się na pokład z automatu. Nasza polityka rekrutacyjna, jest ostrożna i zanim zostaniesz komandorem spływu, chcemy z Tobą trochę popływać. Jest też dobra wiadomość: w Kajakiem.pl spływ prowadzi zawsze kilka osób, więc jest się od kogo uczyć. Praca głównie w weekendy, więc śmiało można ją łączyć ze standardowym etatem. Jeśli odpowiada Ci proponowana przez nas formuła pływania czekamy na sygnał.

Zapraszamy wszystkich potencjalnych instruktorów do udziału w spływie w dowolnym terminie. Sprawdźmy się!

 

Obsługa naziemna

Nie byłoby udanego spływu bez dobrze zorganizowanej obsługi lądowej, dlatego jeżeli zamiast pływać kajakiem wolisz jeździć dużym busem z przyczepą, a jednocześnie lubisz towarzystwo ludzi, spanie pod namiotem i śpiewy przy ognisku to również możesz dołączyć do naszej ekipy.

Fundusze UE